Брайтън - Манчестър Сити по ТВ: Къде да гледаме важния мач за титлата във Висшата лига?

764 0

Манчестър Сити ще има възможността да направи нова сериозна стъпка към титлата от Висшата лига. В четвъртък вечер "гражданите" гостуват на Брайтън след издънката на Ливърпул срещу Евертън (0:2).

Сити ще търси победа

Възпитаниците на Пеп Гуардиола ще търсят 23-ата победа през сезона, която ще ги изравни по точки с временния лидер Арсенал. "Топчиите" обаче са изиграли два мача повече преди гостуването на Сити в Брайтън.

Под въпрос за Сити за звездите Фодън и Холанд, докато за домакините отсъстващите са близо дузина - Гилмор, Енсисо, Еступинан, Лампти, Марч, Милнър, Митома, Уебстър, Фъргюсън и Хиншълууд.

Къде да гледаме двубоя

Срещата между отборите е в четвъртък вечер от 22:00 часа българско време и ще може да я проследите в ефира на "Диема Спорт 2".

Още: Разклатеният Манчестър Сити пред опасност във Висшата лига: Среща отбор, който не спира да му вкарва

Манчестър Сити без Ерлинг Холанд срещу Брайтън, Хосеп Гуардиола се изказа ласкаво за Роберто де Дзерби

200 милиона паунда освежават Манчестър Сити през лятото, набелязани за четирима футболисти?