Бивш нападател на ЦСКА направи пропуска на сезона в Англия (ВИДЕО)

Бивш нападател на ЦСКА направи пропуска на сезона в Англия  (ВИДЕО)

2603 0

Бившият нападател на ЦСКА Сержиу Буш направи пропуска на сезона в Англия до момента. Това се случи в мача на неговия Шемилд Уензди с Нюкасъл от третия кръг на турнира за Купата на лигата на Англия, известен още като "Кепитъл Уан Къп".

В сряда вечерта тимът от Чемпиъншип Шефийлд Уензди победи с 1:0 Нюкасъл като гост и елиминира "свраките" от състезанието.

Попадението реализира Луис Макгугън в 76-ата минута, а включилият се в игра от пейката в 65-ата минута Сержиу Буш имаше идеален шанс да сложи точка на спора. Вместо да скъса мрежата от съвсем близко разстояние обаче 22-годишният румънец уцели напречната греда.