Безценната реакция на Михаил Антонио, когато стана голмайстор на Уест Хям за всички времена

1757 0

Уест Хям се наложи над Лестър Сити с убедителното 4:1 в двубой от втория кръг на Висшата лига. "Лисиците" играха с човек по-малко повече от едно едно полувреме, а успехът на домакините им позволи да се изкачат на първо място в класирането.

Точни за "чуковете" бяха Пабло Форналс в 26-ата минута, Саид Бенрама в 56-ата и Михаил Антонио в 80-ата и 84-ата минута. За Лестър се разписа Юри Тилеманс, като в 40-ата минута Айосе Перес получи червен картон.

Двубоят бе по-специален за Михаил Антонио, който с двете си попадения в края на мача се превърна в топ реализатор в историята на Уест Хям.

Антонио задмина по голове досегашния голмайстор на "чуковете" Паоло Ди Канио, а след това отиде до тъчлинията, за да вземе свой картонен образ, с който отпразнува успеха си.