Барселона го иска, но Вилиан предпочита в друг еврогранд


Барселона го иска, но Вилиан предпочита в друг еврогранд
Снимка: Getty Images/Guliver

4740 0

Полузащитникът на Челси Вилиан не иска да подписва нов договор с клуба и вече знае къде иска да продължи кариерата си. Бразилецът иска да стане футболист на Ювентус, след като договорът му със "сините" изтече. Това ще се случи в края на сезона.

Според Calciomercato, бразилският национал иска да играе в Торино, за да работи отново с Маурицио Сари, с който работи в Челси до неотдавна. Вилиан също така иска да играе заедно със сънародниците си Алекс Сандро и Дъглас Коща, а също и със суперзвездата Кристиано Роналдо.

Изданието пише още, че Ювентус е "предпазлив" относно халфа, тъй като следващото лято той ще завърши 32 години. Възможно е "бианконерите" да предпочетат да се подсилят с по-млади играчи. Така вариант за играча може да стане Барселона, която също го иска. Според други слухове, "Старата госпожа" иска Вилиан и още двама звездни играчи, които ще станат свободни агенти през лято 2020. Вижте кои са те в този материал.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички