Азар разкри какво се е казало в съблекалнята при 0:2 от Тотнъм

1642 0

Звездата на Челси Еден Азар говори за най-любимия си спомен от иначе изпълнения с провали и разчарования изминал сезон за "сините" в английската Висша лига. Белгиецът визира обрата след почивката от 0:2 до 2:2 в дербито с Тотнъм, като именно неговият гол в края на практика короняса сензационния шампион Лестър предсрочно.

"Това е най-скъпият ми спомен от миналия сезон. Бях на пейката и губехме с 0:2 и бяхме притиснати до стената. В съблекалнята на полувремето си казвахме: "Момчета, от 26 години нямаме загуба тук. Това не е денят, в който серията ще спре.

Това ни даде тласък - Гари Кейхил вкара след корнер и после моят гол. 2:2 ни се струваше като победа, защото беше тежък сезон, а пък успяхме да натъжим враговете си в техния стадион. Естествено, Лестър най-вече се наслади на тази вечер", коментира Азар.