Уотфорд шокира Арсенал с гол в последната минута

Снимка: Gulliver/GettyImages

1268 0

Отборът на Уотфорд постигна пореден добър резултат във Висшата лига, след като се наложи с 2:1 като домакин над Арсенал в мач от 8-я кръг на Висшата лига.

Играчите на Арсен Венгер бяха по-добрият тим през първата част и 6' преди края на първата част капитанът Пер Мертезакер се разписа с глава след добро изпълнение на корнер.

Втората част също не започна лошо за "топчиите", като в 70' Йозил бе оставен очи в очи с Гомес, но опитният страж на "стършелите" отрази, а при ответната атака се стигна до дузпа за домакините, която бе материализирана от капитана Трой Дийни. В добавеното време на срещата пък Том Клевърли хвърли в екстаз "Викъридж Роуд" с победно попадение.