Разкриха какво се случило в съблекалнята на Манчестър Юнайтед на мача с Ливърпул

4338 0

Феновете на футбола с огромен интерес чакаха най-голямото дерби на Англия между Манчестър Юнайтед и Ливърпул. Двата тима завършиха 0:0 през уикенда в мач, който не предостави нужното на запалянковците.

Вместо да видят голове, феновете на двата тима се нагледаха на куп принудителни смени и още в първото полувреме бяха направени четири. Три от тях бяха за състава на Оле Гунар Солскяер, а Юрген Клоп направи също една смяна.

Защитникът на "червените дяволи" Люк Шоу разкри какво точно се е случило в съблекалнята на тима на почивката и това как тя е приличала на бойно поле с много ранени.

НЯМА МЕНИДЖЪР С ПО-ДОБРА СТАТИСТИКА ОТ СОЛСКЯЕР СЛЕД ПЪРВИТЕ 10 МАЧА

"Всички бяха много омърлушени на почивката. Не се случи това, което очаквахме. Не играхме добре, много лесно губихме топката. Трябваше да сменим формацията си още през първото полувреме, но на почивката всеки се опитваше да успокои положението. През второто полувреме мисля, че се справихме по-добре", заяви Люк Шоу.