Мората дебютира за Челси при поражение срещу Байерн

Снимка: Guliver/GettyImages

3115 0

Най-скъпият трансфер в историята на Челси Алваро Мората дебютира по-малко от 48 часа, след като се присъедини към новите си съотборници. Това стана 20-ина минути преди края на контролата срещу Байерн Мюнхен, загубена с 2:3 от ФК Холивуд.

Крайният изход от мача беше ясен до 25', след като баварците вече водеха с 0:3. Рафиня в 6' и Мюлер (12, 25) дадоха сериозен аванс на германската машина, която можеше да води още по-категорично, но Хамес профука няколко отлични положения.

В края на полувремето Алонсо успя да намали на 1:3, а Миши Батшуай направи интересни последните 4 минути, отбелязвайки за 2:3. Челси обаче не успя да изравни и Байерн спечели мача от International Cup.

Мората остана незабележим в 20-те минути, които получи на терена, но той тепърва ще свиква с начина на игра на новия си тим.