Люнгберг призна, че ще търси съвети от Венгер


Люнгберг призна, че ще търси съвети от Венгер
Снимка: Guliver/GettyImages

1638 0

Настоящият мениджър на Арсенал и легенда на клуба Фреди Люнгберг призна, че възнамерява да потърси мнението и съветите на Арсен Венгер. Люнгберг стартира с равенство начело на "топчиите" срещу Норич, а в четвъртък "червените" приемат у дома тима на Брайтън.

"Наистина бих искал да говоря с Венгер. Все още не съм го направил, защото всичко стана много бързо, но това е в плановете ми", заяви Люнгберг, който в кариерата си като футболист е работил дълги години с френския специалист.

Арсенал е на осмо място във Висшата лига с актив от 18 точки, като не познава вкуса на победата в осем поредни срещи във всички турнири.

Междувременно се появиха информации, че Интер ще опита да отмъкне звезда на Арсенал през лятото (повече по темата четете тук).

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички