Ибра подписва с новия си отбор до края на седмицата


Ибра подписва с новия си отбор до края на седмицата
Снимка: Gulliver/GettyImages

4288 0

Златан Ибрахимович е много близо до това да напусне Манчестър Юнайтед. За това съобщиха редица британски медии, като според информациите договорът на шведа с клуба, който изтича на 30 юни, ще бъде разтрогнат по взаимно съгласие.

Sky Sports обяви, че най-вероятно 36-годишният нападател ще продължи кариерата си в американската Мейджър Лийг Сокър, обличайки екипа на Лос Анджелис Галакси, като е възможно шведът да подпише още до края на седмицата. Още през лятото се заговори за подобен трансфер, но тогава в крайна сметка остана при "червените дяволи".

Иначе по-рано този месец мениджърът на Юнайтед Жозе Моуриньо също намекна за евентуална раздяла с Ибрахимович, който след тежката контузия на коляното, така и не успя да се върне към формата, която го направи основен голмайстор на тима през миналия сезон с 29 гола в 53 мача.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички