24-годишен надъха Астън Вила за обрат срещу Болтън с гол от корнер (ВИДЕО)

992 0

Късно снощи (23 август) елитният Астън Вила успя да премине към 1/16-финалите в турнира за Купата на Лигата, побеждавайки като гост третодивизионния Болтън с 4:1.

Съставът на Стивън Джерард изпитваше сериозни затруднения през първото полувреме, след като Дион Чарлс изведе домакините напред в резултата в 24-ата минута.

Дванадесет по-късно 24-годишният Дъглас Луис върна Вила в мача, вкарвайки страхотен гол директно от корнер (можете да го видите на повторение най-отдолу).

През втората част Дани Ингс и Люка Дин отбелязаха две попадения в рамките на три минути (между 63-а и 66-а) и убиха интригата в двубоя. В 87-ата бившият нападател на Байер Леверкузен Леон Бейли оформи крайното 4:1.