Трябваше ли да бъде отсъдена дузпа за Реал Мадрид срещу Ливърпул? (ВИДЕО)

2462 0

Реал Мадрид срещу Ливърпул е безспорният гвоздей от четвъртфиналите в Шампионска лига, като това е повторението от финала в турнира през 2018 година. Както и тогава, така и в началото на този сблъсък, мърсисайдци не приличат на себе си.

На полувремето "кралския клуб" водеше вече с 2:0 след попадения на Винисиус Жуниор и Марко Асенсио. Защитата на гостите бе доста слаба през първата част, като това доведе до няколко много груби грешки. При една от тях резултатът стана и 2:0.

Любопитен момент обаче се случи при 1:0. Тогава Карим Бензема бе в наказателното поле на противника, когато Кабак го връхлетя и далеч не успя да играе с топката, а контактът с тялото на Бензема бе очевиден. Въпреки това, главният съдия Феликс Брих прецени, че французинът е паднал твърде лесно. Ситуацията определено е спорна, преценете за себе си трябваше ли Реал да получи дузпа чрез кадрите по-долу.