Солскяер посочи защо замени Роналдо и Бруно срещу Йънг Бойс

4519 0

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер посочи защо в снощния мач от Шампионска лига срещу Йънг Бойс извади от игра суперзвездата Кристиано Роналдо и пусна на негово място Джеси Лингард. "Червените дяволи" загубиха срещата с 1:2, след като португалецът откри резултата в Швейцария.

"Смените на Роналдо и Фернандеш? По това време бяха изминали повече от 70 минути, те тичаха много в събота и днес. Ние се нуждаехме от опита на Неманя (Матич), за да държим топката, и от свежите крака на Джеси (Лингард)", заяви норвежкият треньор, цитиран от сайта на УЕФА.

За загубата на гостите от Манчестър спомогна и фактът, че те играха около 60 минути с човек по-малко. Това се случи след като Арън Уан-Бисака беше изгонен заради грубо влизане (ето какво се случи).