СНИМКИ: Фенове на Барса гориха фланелка на Дембеле, изобразиха го като прасе

2146 0

Феновете на Барселона подготвиха неприятно посрещане на крилото на ПСЖ - Усман Дембеле, който до неотдавна беше футболист на техния тим. В минутите преди 1/4-финалния мач-реванш в Шампионска лига те запалиха негова фланелка в цветовете на каталунския гранд.

Дембеле със зурла

Друг привърженик на домакините пък беше донесъл прасе-играчка на мача, на лицето на която бе залепена снимка на френския национал. Тя показваше Дембеле със зурла вместо нос.

Прекръстиха го на "Юда"

По-рано каталунските запалянковци сравниха играча с Юда. Те принтираха фалшиви стодоларови банкноти с лицето му и името "Юда" на каталунски.

Имаше и транспарант с надпис "Не забравяме, Юда", като това изречение беше скандирано от тълпата.

Дембеле вкара на Барселона в първия четвъртфинал и бурно отпразнува гола си. Сега, в реванша, отново той реализира за 1:1. Между другото, феновете на Барса погрешно атакуваха автобуса на своя тим.