След 2 гола пасив за полувреме - ПСЖ пропищя от съдиите в Шампионска лига (ВИДЕО)

1056 0

В същински кошмар се превърна сряда вечер за ПСЖ. Възпитаниците на Луис Енрике изоставаха при визитата си на Нюкасъл в Шампионска лига с 0:2 само до полувремето.

Ситуацията преди втория гол

"Свраките" оформиха преднината си през първата част чрез Алмирон и Бърн, които се разписаха в 17-ата и 39-ата минута. Парижани обаче имат огромни претенции за втория гол във вратата на Донарума.

В социалните мрежи бързо клип от секундите преди гола на Бърн набра популярност, тъй като "принцовете" претендират, че съдиите не са се намесили. Става въпрос за игра с ръка от Ласелес. На практика той засече топката след центриране с главата си, но намери своя крайник.

От "Парк де Пренс" са на мнение, че липсата на нарушение в ситуацията е позволило на домакините да удвоят преднината си.

Следете Нюкасъл - ПСЖ НА ЖИВО със SportLive.bg!