С луда теория за Мбапе - Холанд: Фенове обвиниха, че жребият за Шампионска лига е нагласен

1909 0

Феновете са изключително бдителни, когато става въпрос за Шампионска лига, като и този път не направи изключение. И така, отново част от тях подозират, че и това теглене е било нагласено.

Феновете не вярват на жребия на Шампионска лига

Арсенал оформи двойка Байерн Мюнхен, а настоящият носител Манчестър Сити беше изтеглен срещу Реал Мадрид. Жребият за 1/4-финалите на Шампионска лига също излъчи Пари Сен Жермен срещу Барселона и Атлетико Мадрид срещу Борусия Дортмунд.

Още: Бегиристайн за Реал: Колко е досадно с тези топки, винаги едно и също!

Феновете отново се усъмниха в жребия на Шампионска лига

Относно полуфиналите - победителят от Арсенал срещу Байерн ще се изправи срещу победителя от Реал срещу Ман Сити. Това означава, че победителят от Атлетико срещу Дортмунд ще се срещне с победителя от ПСЖ срещу Барса, създавайки потенциален двубой Килиан Мбапе срещу Ерлинг Халанд на стадион "Уембли".

Именно и заради това жребият беше подложен на критики от гневни фенове в социалните медии,като те ясно изразиха чувствата си.

Те смятат, че е било "нагласено", тъй като четиримата фаворити са от едната страна. Един потребител в "X: написа: "Това е буквално нагласено, тъй като всички фаворити отново са от една и съща страна. Те налагат този трик за аутсайдери толкова силно.“

Още: Жребият е ФАКТ: Без дербита, но брутални сблъсъци на 1/4-финалите в Шампионска лига

"Оставете Байерн Мюнхен! Но не можете да ми кажете, че Шампионската лига не е манипулирана? Мадрид срещу Сити ??? Леле". Четвъртфиналните срещи от Шампионска лига ще се проведат следващия месец. Първите мачове са насрочени за 8 април и 9 април, докато реваншите са насрочени за 16 април и 17 април. А с голяма преднина: Суперкомпютър изчисли кой ще спечели Шампионска лига, сезон 23/24.

🚨 Fans claim Champions League draw is ‘clearly rigged' as crazy theory quickly emerges on social media. pic.twitter.com/t96Q4tptqo

— SPORTbible (@sportbible) March 15, 2024

Жребий за 1/4-финалите и 1/2-финалите в Шампионска лига по ТВ: Кога и къде да го гледаме?

Грозно! Гризман се подигра на Санчес след изпусната дузпа, после се извини

Да те побият тръпки: Една и съща снимка от Шампионска лига, 17 години разлика! (ВИДЕО)

Нови грозни обиди по адрес на Винисиус, звездата на Реал Мадрид с остра реакция (ВИДЕО)

Изненада? Бивш треньор на Барселона си пожела каталунците в Шампионска лига - иска да ги отстрани