Разочарованият Конте: Заслужавахме да спечелим много повече от Барселона

2657 0

Испанският шампион Барселона надделя над първия във временното класиране в Италия - Интер, в мач, в който "нерадзурите" водеха до началото на второто полувреме, но допуснаха да бъдат обърнати и в крайна сметка загубиха с 1:2. Треньорът на италианците - Антонио Конте, бе видимо разочарован от резултата.

"Втората част промени цялата игра напълно. Можехме дори да получим дузпа. Вкараха ни на контраатака и целият ни ритъм се развали. Остава ни горчивината, като знаем какво свършихме. Заслужавахме (победата) много повече от Барселона. В крайна сметка - мачът бе решен от невероятни играчи" - заяви Конте.

Интер остава на третото място в група F на Шампионска лига. След изиграването на първите две срещи, "нерадзурите" имат само 1 спечелена точка - равенство срещу аутсайдера Славия (Прага). Водачи са Борусия Дортмунд и Барселона с по 4 точки. А как завършиха всички мачове от сряда вечер в ШЛ, както и кои са голмайсторите - вижте в този материал на SportLive.