ПСЖ е близо до рекорд на Реал Мадрид в Шампионска лига

1501 0

Късно снощи Пари Сен Жермен елиминира Аталанта в Шампионска лига. В ч/4-финалите на турнира французитепобедиха с 2:1, след като до 90-ата минута губеха с 0:1. С двата гола, които реализираха, парижани удължиха чудесна своя серия в най-силния европейски клубен турнир.

Френският гранд вкара в 33-ти пореден мач в Шампионска лига. За последно тимът не успя да вкара в турнира през април 2016 година, когато отстъпи с 0:1 на Манчестър Сити в четвъртфинален мач-реванш.

ПСЖ е много близо до големия рекорд, който принадлежи на Реал Мадрид. Испанският гранд вкара в 34 поредни мача в любимия си турнир в периода май 2011 г. - април 2014 г. В полуфиналите французите играят с победителя от двойката Рб Лайпциг - Атлетико (Мадрид). А ето къде да гледате мача.