Новите звезди на ПСЖ блестят и в Шампионска лига (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/GettyImages

1460 0

Отборът на ПСЖ записа първа победа за сезона в Шампионска лига, след като в откриващия си мач за сезона се наложи с 5:0 като гост над Селтик.

Новите попълнение на тима от лятото Неймар и Килиан Мбапе откриха сметката си за парижани в най-комерсиалния футболен турнир още при дебютите си. Интересното е, че те направиха същото и при първите си мачове за ПСЖ и в Лига 1.

Бразилецът даде аванс на своя тим след 19' игра, а след още 15' и Мбапе попадна в прегръдките на своите. До края на полувремето Единсон Кавани подпечата успеха за своя тим с трети гол, който вкара от дузпа в 40'.

В заключителните минути на срещата мачът за Селтик се превърна в кошмар, след като Лустиг си отбеляза автогол, а Кавани реализира и второто си попадение в срещата.

All Goals & Highlights HD - Celtic 0-5 PSG - 12... by Jek09Pre