Манчестър Юнайтед разби ЦСКА в Москва

Снимка: Getty Images/Gulliver

1083 0

Манчестър Юнайтед постигна категорична победа срещу ЦСКА в Москва от група А на Шампионска лига с 4:1. Българският халф Георги Миланов влезе като резерва в 73-ата минута, но неговият тим не можа по никакъв начин да се противопостави.

Още до почивката "червените дяволи" решиха мача в своя полза, мкато водеха с 3:0. Два от головете бяха реализирани от Ромелу Лукаку (4', 27'), а Антони Марсиал (19') бе точен от дузпа.

С тези две попадения белгиецът вече има 10 гола в 9 мача за Юнайтед. След почивката Хенрих Мхитарян (57') покачи, а Константин Кочев оформи крайния резултат в последната минута.

След успеха Манчестър Юнайтед събра пълен актив от 6 точки, докато ЦСКА Москва остана с три в своя актив. Толкова вече има и Базел, който разпиля вкъщи Бенфика с 5:0. Така Бенфика остана с нула точки след първите си два двубоя и ще приеме в следващия Манчестър Юнайтед, докато Базел гостува на ЦСКА в Москва.