Късметът този път не се усмихна на българина в младежката Шампионска лига

769 0

Примаверата на Лацио с Дамян Йорданов в състава не успя да се противопостави на Фейенорд в двубой от четвъртия кръг в груповата фаза на младежката Шампионска лига. Преди две седмици в Ротердам "орлите" стигнаха до 2:2, но днес загубиха с 1:3.

Така грандът от Рим остава трети в група "Е" с 4 точки зад Атлетико Мадрид, но и изигран двубой повече. Последен е Селтик с един пункт, а временен лидер е Фейенорд (10 т.). Първата позиция в крайното класиране отвежда клуба директно на 1/8-финалите, а второто - на 1/16-финалите. Последните два отбора приключват с участието си.

Днес българинът остана на терена от 86-ата минута, когато Лацио изоставаше с 1:2. Гостите откриха още в 10-ата чрез Слити, а Бордон изравни в 25'. След 40 минути Гроен изведе отново нидерландците напред, а резервата Рутс оформи крайния резултат дълбоко в добавеното време.

В следващия кръг Лацио приема Селтик, а Фейенорд - Атлетико.

Следете развитието на Дамян Йорданов със SportLive.bg!