КЛАСА: Как реагира стражът на Лион на спасяването на Буфон

3545 0

Ювентус успя да се пребори за победа в тежкото гостуване на Олимпик Лион с 1:0. Италианският шампион обаче игра почти цяло второ полувреме с човек по-малко. С най-голяма заслуга за победата, освен голмайстора Куадрадо, бе вратарят на "бианконерите" Джанлуиджи Буфон.

Опитният вратар спаси дузпа на Лаказет през първото полувреме, но това бе само предупреждение за това, което последва след почивката. Тогава ветеранът направи две изкусни спасявания, които оставиха Ювентус в играта.

В началото на втората част Джиджи показа невероятен рефлекс, избивайки удара на Фекир, а за това колко добро бе спасяването можем да съдим по реакцията на стража на Лион Антони Лопес, който аплодира изявата на своя колега.