Как 36-годишният Кристиано Роналдо "изяде" тревата в края на мача срещу Аталанта (ВИДЕО)

8796 0

Късно снощи Манчестър Юнайтед бе изправен през угрозата рано-рано да се прости с шансовете си за излизане от групите на Шампионска лига, но с три гола през второто полувреме "червените дяволи" осъществиха пълен обрат срещу Аталанта до 3:2 и спечелиха важни три точки.

Герой за тима на Оле Гунар Солскяер за пореден път бе Кристиано Роналдо, който се разписа десет минути преди края на редовното време с глава и вкара третия си гол в турнира през този сезон!

Тук можете да прочетете какво е казал треньорът на своите играчи на почивката.

В края на срещата Аталанта опита да се върне в мача и осъществи сериозен натиск пред вратата на Юнайтед, но играчите на "червените дяволи" се справиха с него и не допуснаха изравняване. В тези заключителни минути много ярко изпъкна огромното желание и непримиримост на CR7, който не спираше да тича по терена, да пресира и да помага на защитниците.

В интернет се появиха отделни кадри, които показват как португалецът тича повече от всички останали футболисти, без значение, че е на 36 години и казано на футболен език - бе готов да "изяде тревата", за да запази победата!

Един потребител дори написа: "Кристиано Роналдо спринтираше сякаш животът му зависеше от този мач!"...