Желана фланелка е отвела Ерлинг Холанд в съблекалнята на Реал след 3:3

7336 0

Нападателят на Манчестър Сити Ерлинг Холанд е посетил съблекалнята на Реал Мадрид след първия четвъртфинал между двата тима в Шампионска лига. Двубоят на "Сантяго Бернабеу" завърши със зрелищното 3:3.

Ясна е причината

Причината норвежецът да направи това е, че той е искал да помоли за фланелката на Лука Модрич. Докато е разговарял с него, младият футболист е нарекъл ветерана "легенда", пише "Mundo Deportivo".

Нападателят е нарекъл ветерана

Реваншът в Манчестър е на 17 април от 22:00 часа и няма никакви изгледи кой ще продължи към полуфиналите след този резултат.

Как паднаха шестте зрелищни гола в Мадрид?

В Мадрид Бернардо Силва откри във втората минута, а Диаш изравни в 12'. Две минути по-късно Родриго обърна мача за Реал, но в 66' Фоудън изравни - 2:2. Йошко Гвардиол върна преднината на гостите в 71', а в 79' Валверде оформи крайното 3:3. Съотборник на Холанд обаче получи фланелката на Модрич