Играчи на ПСЖ признаха: Луис Енрике побеснял на почивката, с гнева си ги стреснал

1231 0

ПСЖ остана изненадан от играта на Реал Сосиедад в първия 1/8-финалрен сблъсък в Шампионска лига. Или поне през първото полувреме. На почивката обаче Луис Енрике е взел нещата в свои ръце, като сериозно се е скарал на играчите си. Това е дало резултат, като през вторите 45 минути се стигна до успеха с 2:0.

Гневът на Луис Енрике е повлиял

Луис Енрике е имал ключова роля в успехаючов

Маркиньос бе един от играчите потвърди за влиянието на наставника. "Страдахме много през първото полувреме. Сосиедад е отбор с много отдаденост и мобилност, така че знаехме, че ще бъде трудно. Говорихме на полувремето и треньорът ни се скара. След това всичко беше по-добре. Какво ни каза треньорът? Ще го оставя в съблекалнята. Беше много ядосан. Винаги ни казва истината. Даде ни много мотивация да имаме индивидуалност и присъствие на терена", обясни той на Canal+.

Още: Луис Енрике: ПСЖ не трябва да се отказва от философията си и при отпадане в Шампионска лига

Брадли Баркола, автор ба второто полувреме срещу Реал Сосиедад, призна пред RMC, че "гневът" на треньора ги е подхранвал: "Не започнахме добре, те ни притиснаха много през първото полувреме. Треньорът ни събуди на полувремето. Това е облекчение, "Знаем, че се изправяме срещу реванша с добро предимство". А Мбапе се изравни със Салах и Дрогба в Шампионска лига, 13 имена го делят от върха

Още:  ВИДЕО: Реал Сосиедад изненада ПСЖ с игра, но не и с резултат: Мбапе и Ко взеха своето

"Много страдах": Бивш ас на Барселона с емоционална изповед за времето си на "Камп Ноу"

Нелепо! Бивш играч на ПСЖ прикани Меси да бъде освиркан, ако участва на Игрите в Париж

ПСЖ - Реал Сосиедад по ТВ: Къде да гледаме 1/8-финала в Шампионска лига?