Фалкао изведе Монако до разгром в Шампионска лига

Снимка: Guliver/Getty Images

746 0

Радамел Фалкао постепенно започва да се завръща към старата си форма на голова машина в Монако и с две попадения вдъхнови монегаските за разгром с 3:0 над ЦСКА (Москва).

Колумбийският стрелец реализира второто и третото попадение в 31-ата и 41-ата минута, като особено вторият му гол бе изработен след прекрасна атака и комбинация с автора на първия гол Валер Жермен.

Жермен бе точен в 10-ата минута, когато бе изведен сам срещу Игор Акинфеев и без проблеми го елиминира за 1:0 - руският страж вече има 41 поредни мача без суха мрежа в Шампионска лига, а тази серия се простира в рамките на 10 години!

Георги Миланов се появи на терена за ЦСКА в 71-ата минута на мястото на Зоран Тошич.

Тотнъм и Байер (Леверкузен) пък тотално разочароваха със скучния си дуел зрителите на пълния "Уембли". Все пак в 66-ата минута след щастлив рикошет обаче Кевин Кампъл се озова очи в очи с Юго Льорис и успя да го матира, за да изведе "аспирините" напред в резултата.

Това се оказа единственото попадение в срещата, а след края ѝ Монако вече е убедителен лидер с 8 точки, а Леверкузен изпревари Тотнъм - 6 срещу 4 пункта. ЦСКА е последен с 2.