Едуард Менди пробяга целия терен, за да отпразнува гола на Челси (ВИДЕО)

3020 0

През седмицата Челси отново победи Атлетико Мадрид и се класира за 1/4-финалната фаза на турнира Шампионска лига, където жребият от днес отреди те да се изправят срещу Порто.

Феновете на лондончани са във възторг от работата на Томас Тухел, който замени на поста Франк Лампард. През първото полувреме на мача с Атлети Хаким Зиеш отбеляза за 1:0, а в добавето време на мача Емерсон оформи крайния резултат 2:0.

Всички играчи на Челси се присъединиха към Емерсон в празнуването на попадението, включително и вратарят Едуард Менди. 29-годишният футболист пристигна от френския Лил и бързо замени неубедителния Кепа Аризабалага като първи избор на вратата на Челси.

В интернет се появиха кадри на спринта на Менди в 94-ата минута на мача с Атлетико, а феновете на Челси не скриха възхищението си от поведението на Менди.