Драмата в ШЛ продължава: 3 дузпи решиха съдбата на Слован Братислава (ВИДЕО)

2273 0

Шампионът на Словакия - Слован Братислава, продължава борбата си в квалификационната фаза на Шампионската лига. Елитният тим се наложи с 2:0 над люксембургския Есперанж след 1:1 в първата среща.

Любопитно е да се отбележи, че победителите свършиха по-трудното, след като победиха в реванша като гост. В следващата фаза ще срещнат босненския Жрински Мостар, отстранил с общ резултат 4:3 Урарту.

Интересното в срещата на "Стад дьо Люксембург" бе, че домакините можеха да вземат превес в резултата още след 10 минути игра, но опитният Доминик Шолц пропусна от бялата точка. Това обаче не стори 33-годишният Владимир Вайс и с попаденията си от дузпи в 55-тата и 62-рата минута оформи крайното 2:0.

Следете всичко около квалификациите за Шампионска лига със SportLive.bg!