Барселона надупчи Селтик седем пъти (ВИДЕО)

3874 0

Барселона по най-добрия начин реагира на изненадващата загуба от Алавес в Примера дивисион през уикенда, след като унищожи със 7:0 Селтик в първия кръг на Шампионска лига.

Каталунците спазиха тенденцията да се представят на ниво срещу "детелините" и спечелиха седми от деветте си двубоя с шотландския шампион (едно равенство и едно поражение).

Лионел Меси реализира хеттрик в 3-ата, 27-ата и 60-ата минута, а бразилската суперзвезда Неймар направи цели четири асистенции, като се и разписа в 50-ата минута. Андрес Иниеста в 59-ата и Луис Суарес в 75-ата и 88-ата минута реализираха останалите попадения в актива на каталунците.

При 1:0 за домакините в 24-ата минута Марк-Андре тер Щеген направи дузпа и получи жълт картон, но след това хвана удара от 11-те метра на Муса Дембеле и опази аванса на "блаугранас".

Barcelona vs Celtic (7-0) ~ All Goals & Full... by claytonashurst