Къде да гледаме сблъсъка Манчестър Юнайтед - Барселона в Шампионска лига?

2511 0

Тази вечер стадион "Олд Трафорд" приема един от най-вълнуващите сблъсъци в четвъртфиналите на Шампионска лига - Манчестър Юнайтед срещу Барселона. Мачът започва в 22,00 часа и ще бъде предаван пряко по bTV Action. Можете да го следите НА ЖИВО и в SportLive.bg.

В исторически план това е най-силната двойка в четвъртфиналите на турнира. Двата тима са се сблъсквали 11 пъти, като 4 пъти са завършвали наравно, 4 пъти победата е била за каталунците, три пъти за англичаните.

Гостите от Каталуня ще борят неприятна статистика - те не са побеждавали в последните си 6 гостувания в плейофите на Шампионска лига, записвайки 4 загуби и 2 равенства. Но Барселона е и отборът, нанесъл най-голямото поражение на "червените дяволи" в този турнир - 4:0 на "Камп ноу" през 1994 година.