Здравко Димитров вкара дебютен гол в Турция, но той остана на заден план

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

1158 0

Футболистът на Левски Здравко Димитров, който бе пратен под наем в Сакарияспор, отбеляза първото си попадение с екипа на турския втородивизионен клуб.

Димитров с дебютен гол, който остана на заден план

25-годишният българин обаче едва ли ще запомни с добро мача срещу Хатайспор от 1/16-финалите за Купата на страната, тъй като тимът му го загуби с 1:5!

Още: Юноша на Левски подписа договор с отбор от Серия Б на Италия, на "Герена" не му предложили нищо

Димитров започна срещата като титуляр и в 19-ата минута изравни с глава за 1:1 след асистенция на Мурат Акпънар, но след това Сакарияспор получи четири безответни попадения, като три от тях паднаха още до почивката...

Следващият мач на отбора е гостуване на Генчлербирлиги от 19-ия кръг на Лига 1, което е насрочено за 21-ви януари.

Здраво Димитров и компания са на пето място във временното класиране с актив от 32 точки - на 13 зад лидера Еюпспор, но и само на 3 от втория Гьозтепе, на който старши треньор е Станимир Стоилов.

Още: Бивш вратар на Левски и Лудогорец обясни защо румънското първенство е по-добро от българската Първа лига