Снимка: Официален сайт на Спартак (Москва)

3786 0

Атакуващият халф на Ростов Ивелин Попов разяри феновете на тима с невероятен пропуск. В мача срещу Тамбов, завършил 2:1 за съперника, българският национал не успя да вкара, след като се намираше на 3 метра от вратата. Попов стреля в опразнената врата, но прати топката над целта.

Това се случи в 36-ата минута на мача при резултат 1:0 за Ростов. Немалко фенове сега обвиняват българската звезда за загубените точки от двубоя.

Тамбов се намираше на последното място в класирането в Премиер лигата, но с тази победа се вдигна до 15-а, предполседна позиция. Ростов се намира на четвъртото място, имайки 3 точки по-малко от лидера Зенит. А как наскоро съотборник на Попов изуми футболния свят вижте в този материал.