В Сърбия: Партизан ще пробва да си върне Русия


В Сърбия: Партизан ще пробва да си върне Русия

1046 0

Партизан ще се порбва да си върне българския национал Иван Иванов през януари, пише сръбското издание Hotsport.

Русияа игра за тима от Белград, преди да премине в Базел. Контузията на защитника обаче го извади задълго от терена и му е бъде трудно да се пребори с конкуренцията в швейцарския тим, което би улеснило завръщането му в Сърбия.

Друга трансферна цел за Партизан е вратарят на Лудогорец Милан Борян, твърди още изданието. Канадецът изгуби титулярното си място след завръщането на Георги Дерменджиев. Приятелката на Борян е маркетинг-директорът на „черно-белите“ Снежана Филипович.

Както е известно, в тима на Партизан в момента се подвизават двама българи – Валери Божинов и Иван Бандаловски. „Гробарите“ имат лош сезон и са едва пети в първенството.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички