Травмата на Божинов не е сериозна


Травмата на Божинов не е сериозна

938 0

Контузията на Валери Божинов, която получи по време на двубоя със Стяуа от Шампионска лига снощи, не е сериозна. Това стана ясно от направените медицински прегледи в Белград. Българинът напусна игра принудително още в 19-тата минута на терена след травма в бедрото.

Прегледите обаче са показали, че той няма скъсване или разтежение. Контузията е можело да бъде много по-сериозна, ако Божинов е останал на игрището и не е бил сменен.

Очаква той да се възстанови бързо, което означава, че българинът ще може да се появи в игра още на реванша със Стяуа, който е следващата сряда в сръбската столица. Първата среща завърши при резултат 1:1 в полза на Партизан.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички