Спас Делев изигра цял мач в Полша, но преживя шок

1063 0

Българският национал Спас Делев беше титуляр за своя Погон Шчечин и получи жълт картон  в двубой срещу Корона Киелце от 17-ия кръг на полското първенство.

Той обаче изживя истински шок, след като тимът му загуби с 1:4 в злополучното си гостуване.

Българският нападател остана на терена през всичките 90 минути и получи официално предупреждение малко повече от четвърт час преди края.

Ваня Маркович и Набил Анкур направиха резултата 2:0 още до почивката, а  през втората част отново те бяха точни за домакините..

Почетното попадение в полза на гостите падна в последните секунди и беше дело на Матеуш Матрас. След това поражение Погон се намира на шесто място в класирането с актив от 24 точки.