Руски спец: Спартак трябва да строи играта си около Ивелин Попов


Руски спец: Спартак трябва да строи играта си около Ивелин Попов

1282 0

Бившият футболист на Спартак (Москва) Александър Бубнов е на мнение, че българският национал в състава на тима - Ивелин Попов, трябва да стане ключов играч в отбора.

"В началото на мача със Зенит Спартак показа прилична скорост с прилична преса. Плюс това вкара бърз гол, което повиши увереността на отбора. Въпреки това, аз и по-рано казах, че Роман Широков и Ивелин Попов се дублират един-друг и не трябва да играят заедно. Според мен Аленичев трябва да строи играта около българския футболист", категоричен е Бубнов пред " Sportbox".

"За модела и философията на футбола, който Спартак се опитва да играе, е нужна стабилност, сработеност и синхрон, които отборът още няма", допълва той.

Както е известно, Ивелин Попов вкара невероятен гол за 2:1 в дербито със Зенит (2:2).

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички