Ивелин Попов със Спартак отнесе пердах от бившия си тим

1383 0

Българският национал в състава на Спартак (Москва) Ивелин Попов отнесе здрав пердах от бившия си отбор Кубан, в чийто състав бе друг наш национал - Станислав Манолев.

Кубан не бе постигал победа в осем кръга, но се отпуши именно срещу московския гранд. Попов бе титуляр и остана през всичките 90 минути на терена. Манолев се включи в 25-ата минута на мача и остана на терена докрая.

Ивелин Попов записа пропуск в началните минути на срещата и след нов такъв московчани бяха наказани в 9-ата минута, когато Кубулов от воле откри за Кубан.

Девет минути преди края на първото полувреме Спартак бе шокиран., Кулик пусна пас зад защитата за Мелгарехо, който копна над вратаря за 2:0.

Последва нов неуспех за бившия капитан на България, а в края Игнатиев оформи класиката за тима от Краснодар.

Спартак е четвърти във временното класиране с 16 точки, а Кубан е тринадесети със седем пункта.