ПАОК мина напред за Купата, Бербатов бележи (ВИДЕО)

1962 0

Димитър Бербатов отново напомни за себе си, след като се разписа за своя ПАОК в осминафинален мач за Купата на Гърция. Българинът бе точен в 81-ата минута, като оформи крайното 3:0 за своя тим. Той бе точен с глава, след изпълнение на корнер.

Бившата звезда на Манчестър Юнайтед отново бе резерва, но се появи в игра в 60-ата минута.

ПАОК елиминира съперника си АЕЛ Калони, след като в първата среща бе паднал с 1:2.

Тимът от Солун поведе в 59-ата минута с гол на Стефанос Атанасиадис. В 65-ата минута Роберт Мак покачи на 2:0, а в 81-ата дойде мигът на Бербатов.