От третия опит и след 3 минути на терена: Георги Русев с първи гол за Сион в Швейцария (ВИДЕО)

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

729 0

В началото на 2024-та година ЦСКА 1948 продаде Георги Русев на швейцарския Сион за 700 000 евро (според "Transfermarkt").

В края на януари националът на България започна да получава игрови минути за новия си отбор и на два пъти се появи на смяна - срещу Вил и срещу Аарау.

Гол от третия опит

Късно снощи, 9-и февруари, 25-годишният атакуващ играч грабна своя шанс, влизайки от пейката в 71-вата минута при домакинството на Сион срещу Баден, спечелено с 4:1.

180-секунди след появата си на терена, Русев се разписа с глава във вратата на гостите, след асистенция на Деян Соргич, и така оформи крайния резултат.

*Сион е лидер във временното класиране с актив от 46 точки - четири повече от втория Тюн. За Русев и компания предстои гостуване на Вадуц (16-и февруари, 21:15 часа).

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Божидар Краев пак изпъкна, а Уелингтън Финикс се откъсна на върха в Австралия! (ВИДЕО)