Манолев игра половин час при победа на Динамо (М)

1558 0

Българският национал Станислав Манолев игра почти половин час за Динамо (Москва), който се наложи с 2:1 над Арсенал Тула в мач от четвъртия кръг на руския шампионат. Манолев влезе като резерва в 61-ата минута на мача, заменяйки Борис Ротенберг.

В момента на влизането на българина резултатът вече беше 2:1 в полза на гостите от Москва, за които в началото и края на първото полувреме се разписаха Франко Тешейра Дъглас и Кевин Курани. В 47-ата минута Иван Ершов вкара попадението за Арсенал.

Победата над тима от Тула беше трета за Динамо от началото на новия сезон. Московският гранд дели второто място с ЦСКА и Спартак.