Манолев титуляр при загуба на Динамо (М)

Снимка: Официален сайт на Динамо

1456 0

Станислав Манолев бе титуляр при загубата на Динамо с 1:2 от Спартак в дербито на Москва от втория кръг на руското първенство.

Българският национал остана на терена до 68-ата минута, когато бе заменен от французина Матийо Валбуена.

Още в началото на мача Динамо поведе в резултата чрез 23-годишния Александър Кокорин. Малко по-късно обаче гостите изравниха след гол на Артем Джуба.

В 51-ата минута Спартак стигна до победата, след като Джуба отбеляза второто си попадение в срещата.

Манолев остана резерва в първия кръг на руското първенство при успеха над Ростов, както и при гостуването на Апоел (Кирят Шмона) в Лига Европа.

Динамо е на шесто място във временното класиране, а лидери с по две победи са Зенит (Санкт Петербург), Спартак и ЦСКА (М).