Локо (М) обърна Динамо за 9 минути, Манолев не игра

2301 0

Локомотив (Москва) победи градския съперник Динамо в дербито от 12-ия кръг на руската Премиер лига. "Железничарите" стигнаха до победата с впечатляващ обрат, постигнат за 9 минути, и след като изоставаха с 0:2, се наложиха с 4:2.

Българският национал Станислав Манолев бе резерва за Динамо и така и не получи шанс за изява в този мач.

Йонов откри за гостите в 37-ата минута, а в 41-ата Бусуфа изпусна да върне Локо в мача, пропускайки дузпа. Джуджак в 51-ата минута удвои преднината за своя тим.

Локомотив сложи начало на обрата в 58-ата минута, когато точен бе Н'Дойе. Две минути по-късно Самедов направи 2:2, а в 67-ата Касаев изведе домакините в резултата. Влезлият като резерва Павлюченко оформи крайното 4:2 в 85-ата минута на двубоя.

С успеха Локомотив се изравни по точки с Динамо и вече е на шеста позиция в класирането. Тимът на Манолев запази петото си място.