Кошмарен старт за Миланов и ЦСКА (М) в Шампионска лига (ВИДЕО)

1746 0

Рома превърна тазгодишния дебют на ЦСКА (Москва) в Шампионска лига в истински кошмар. "Римските вълци" разбиха тима на българския национал Георги Миланов с 5:1, записвайки най-голямата си победа в турнира досега.

Миланов игра през целия мач за московчани, като остави впечатление за един от най-добрите на терена за руския тим. Българинът бе в основата на най-чистата възможност за ЦСКА няколко минути преди края на мача. Халфът овладя на границата на наказателното поле и стреля мощно, но топката срещна напречната греда. На телевизионните повторения се видя, че топката все пак е преминала голлинията, но попадението не бе зачетено.

За разгрома над гостите от Москва допринесоха Итурбе, Жервиньо на два пъти, Майкон и автогол на Игнашевич. Единствения гол за ЦСКА вкара Ахмед Муса в 82-ата минута.