Миланов удари греда при трудна победа на ЦСКА (М)

3399 0

Георги Миланов игра като титуляр при трудната домакинска победа на ЦСКА (Москва) с 2:1 над Арсенал (Тула) в мач от 7-ия кръг на руското първенство.

Начо откри от дузпа в 20-ата мин. Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на защитник на гостите. Малко след почивката обаче Александър Зотов изравни – 1:1.

Победата за домакините донесе Еременко с гол в 78-ата мин. Малко преди края на редовното време Миланов стреля от пряк свободен удар, но топката се отби в страничния стълб. Той бе заменен във втората минута от добавеното време.

ЦСКА вече има 15 точки и временно дели второто място с Динамо (Москва), докато Арсенал (Тула) остава на дъното само с една спечелена точка.