Жоро Миланов поигра 7 минути, ЦСКА продължава в Шампионска лига след обрат

1470 0

Георги Миланов влезе в игра 7 минути преди края на мача от 3-ия в квалификационен кръг на Шампионска лига, в който неговия ЦСКА (Москва) направи драматичен обрат от 0:2 до 3:2 като гост на чешкия Спарта (Прага) и се класира за плейофите с общ резултат 5:4. Първата среща в Москва бе завършила при резултат 2:2.

Домакините започнаха перфектно мача и с голове на Крейчи и Фатай в 6-ата и 16-ата минути набързо стигнаха до комфортен аванс от 2:0.

Муса обаче върна едно попадение в 34-ата минута, а в 51-ата отново той се разписа и така изравни резултата.

Домакините останаха с човек по-малко, след като Матейовски бе изгонен с директен червен картон в 64-ата минута и така ЦСКА получи психологическо предимство от което се възползва перфектно - Дзагоев вкара гола за успеха в 76-ата минута.