Ивелин Попов с гол при успех на Кубан

2457 0

Ивелин Попов изигра поредния си силен мач за Кубан. Българският национал поведе тима за победата с 3:0 над Тосно, където треньор е Николай Костов.

Така отборът от Краснодар се класира за 1/4-финалите в турнира за Купата на Русия. Ивелин Попов реализира първия гол. В 26-ата минута на срещата Секу Ябате Олисе намери с хубав пас българина, който се бе пласирал много добре, за да вкара топката в мрежата на Тосно. Попето започна мача като титуляр, но след като съставът му натрупа солидна преднина, бе заменен в 69-ата минута от Данило.

Още преди почивката домакините си осигуриха комфортна преднина. В 32-ата минута Ибрахим Балде стреля от центъра на наказателното поле за 2:0, а класическия резултат оформи отново той само четири минути след това.