Гълъбинов отново бележи в Италия

958 0

Андрей Гълъбинов продължава с отличното си представяне от началото на сезона в Италия. Българинът отбеляза втория си гол за Новара в Серия "Б". Нападателят вкара при загубата на тима му с 1:2 при гостуването на Кротоне в двубой от втория кръг.

Българинът откри в 34-ата минута със страхотен гол с десния крак след пас на Панкрацио Фараго. В 76-ата минута Гълъбинов открадна топката в наказателното поле на съперника и намери Пабло Гонсалес на празна врата, който обаче не успя да вкара. Това се оказа фатално за тима от Северна Италия и последните две минути се оказаха ужасни за отбора на българина.

Първо Джузепе Торомино изравни в 88-ата минута, а в даденото от съдията продължение Анте Будимир донесе победата на домакините.

Така Новара във втори пореден кръг изпуска победата в последните минути на срещата. Преди седмица в края на мача бяха пропуснати трите точки при домакинството на Латина и срещата завърши 1:1. Тогава Гълъбинов отново бе автор на попадението за тима си.