Гълъбинов почна ударно в Серия Б

1370 0

Нападателят Андрей Гълъбинов, който не беше повикан от Ивайло Петев за евроквалификациите срещу Норвегия и Италия, започна ударно сезона в Серия Б.

Той се отчете с гол за равенството на Новара 1:1 срещу Латина в мач от първия кръг на шампионата и остави много приятни впечатления с играта си и най-вече с движението си по терена.

Гълъбинов откри резултата в 28' и Новара беше на няколко секунди от победата, но в 93' Рикардо Броско успя да изравни и донесе точката на Латина.

Двата отбора завършиха срещата в намалени състави. Агостино Гарфало беше изгонен от състава на Новара в 44-та минута, а Марко Калдерони от отбора на Латина получи червен картон в 90-та минута.