Големият респект попречил на Астана срещу Ателтико (Мадрид)

1291 0

Старши-треньорът на Астана Станимир Стоилов беше критичен към играчите си след тежкото поражение на тима от Атлетико Мадрид с 4:0 в Шампионска лига.

Според българския специалист, играчите са подходили с твърде голям респект към съперника, което е довело до много припряност в действията им.

"През първото полувреме показахме твърде голям респект към съперника. Допуснахме и доста грешки при статичните положения.

През втората част играхме по-уверено, създадохме и положения, но не успяхме да реализираме. Третия и четвъртия гол на практика си ги вкарахме сами. Твърде груби грешки, които се изразиха в допускането на голове", сподели Мъри и продължи.

"В този двубой ни липсваха някой играчи. Никой не знае как би се развил мачът, ако разполагахме с тях. На домакинския мач срещу Атлетико ще се постараем да покажем игра, която да ни даде шансове да спечелим. Надявам се и на силна подкрепа от трибуните", каза Стоилов.