Георги Миланов влезе за 5 минути, ЦСКА не можа да бие 10 от Локомотив М

1228 0

Георги Миланов игра за ЦСКА в последните 5 минути на градското дербито от 10-ия кръг на руската Висща лига с Локомотив Москва, завършило без победител - 1:1

Българският национал се поява като резерва, но и той не помогна на съотбонците си да намерят пътя към мрежата на съперника.

През първото полувреме двата отбора си размениха по един ог от дузпа в разстояние на 6 минути. Първо Сейду Думбия реализира за "армейците", а в 21-ата Няс изравни.

В 82-ата минута защитникът на Локомотив Ведран Чорлука беше изгонен за втори жълт картон.

ЦСКА остава лидер с 26 точки, а Локомотив пподължгава да държи второто място с 21.